Kargo ve İade İşlemleri

Kargo ve İade İşlemleri

Kargo Prosedürü

Siparişiniz depomuzda bulunuyorsa, 12:00’a kadar verilen siparişleriniz gün içinde kargoya verilir.

Kargo sürecini “Hesabım” alanında yer alan “Siparişleriniz” bölümünden takip edebilirsiniz. “Sipariş Durumunda yer alan açıklamaya tıkladığınızda kargonuzun nerede olduğunu rahatlıkla takip edebilirsiniz.

https://saatcimurat.com mağazada yapacağınız tüm alışverişlerinizde kargo ücreti Saatçi Murat tarafından ödenmektedir.

İade Şartları

Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade, 30 gün içerisinde değişim yapabilirsiniz.

Tahrip edilmiş, kullanılmış, kutusuz, garanti belgesi ve aksesuarları eksik olan ürünlerin iadesi ve değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.

Siparişiniz tarafınıza ulaştığında ürün ile ilgili herhangi bir problem var ise aynı gün içerisinde iletisim@saatcimurat.com adresine durumu bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz konu ile ilgili en kısa sürede geri dönüş yapacaklardır.

İade işlemleriniz bankanıza bağlı olarak 10 gün içerisinde tarafınıza yansır. Bu sürece Saatçi Murat müdahale edememektedir.

Değişim işlemleriniz ortalama 3 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Aksi takdirde müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçecektir.

Online mağazamızdan aldığınız ürünleri faturası veya değişim kartı ile dilerseniz sitemizde yer alan mağazalardan herhangi biri ile iletişime geçerek değişim yapabilirsiniz.

İade ve değişim işlemleri için ürünün faturasının aslını da kargo içeriğine ekleyip, tarafımıza gönderebilirsiniz.

Sadece anlaşmalı olduğumuz kargo firmasından kargo iade işlemlerini yapabilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile iade işlemi sağlanmamaktadır.